nulls brawl apk

1.0.0

nulls brawl apk yeni karakterleri Değerli taş Dublör Apk Mod Yeni Formu hileli son sürüm İndir - sınırsız altın ve mücevherlerle Dövüş Yıldızlarını oynamak için
Download APK
4.0/5 Votes: 25
Developer
pixing solution
Version
1.0.0
Updated
December 6, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
24M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

nulls brawl apk

nulls brawl apk yeni karakterleri Değerli taş Dublör Apk Mod Yeni Formu hileli son sürüm İndir – sınırsız altın ve mücevherlerle Dövüş Yıldızlarını oynamak için hemen indirin.

Nulls Sunucuları tarafından sunulur. Fight Stars nulls brawl alpha apk Özel Sunucularını aradığınızı söylemek doğru mu? Nulls Fight, kalan sunucularla karşılaştırıldığında daha canlandırıcıdır, Nulls Sunucuları tarafından sunulur.

Peki bu olağanüstü sunucular nelerdir sitemizden bulabilirsiniz, birçoğunuz en sisli fikre sahip değilsiniz, nulls brawl stars ancak açıklığa kavuşturmama izin verin.

Önce Fight Stars apk son sürüm Hack’ini arıyordum ama izini süremedim. Arkadaşım beni en iyi değiştirilmiş oyun sunucusu olan Nulls Fight konusunda eğitti.

nulls brawl apk

nulls brawl apk

Değişen oyunları tartışırken, çoğumuz sınırsız değerli taşları ve varlıkları kullanabileceğimiz birkaç oyun oynadık. Burada, bu yazıda Nulls Fight’ın en son yorumunu tartışacağım.

Ancak, daha ileri gitmeden önce açıklığa kavuşturmama izin verin, sunduğumuz oyunlar tamamen korunuyor ve enfeksiyondan arınmış durumda. Aynı şekilde, Nulls Fight apk diğer oyuncuları sınırsız oynamak için Android gadget’ınızı takmanız gerekmez.

Nulls Dövüşünün bazı düzeltilmiş olayları var apk indir nulls brawl nulls brawl apk. Aşağıdan kontrol et.

Yeni İnanılmaz Savaşçı: Meg!
Meg’i Dövüş Kutularında gözlemleyebilirsin!
Güzellik ve Gıcırtı bu noktada işaretlenmiştir

Yeni oyun modları: Nakavt, Sıcak Bölge, Eksik saldırı
Sınırsız Mücevher, Altın

Herhangi bir sorun olmadan Kavgacıları güncelleyin
% 99,99 Sunucu Çalışma Süresi
Alışılmış Güncellemeler

Samimi İnsanlar grubu
Nulls Fight People grubuna katılın
Nulls Fight people grubuyla ziyaret edin
Tanıtmak ve indirmek için basit

Hepsi Açılır
Tüm Android Cihazlarla Uyumlu
Tamamen Ücretsiz Bir Oyun

Büyük olasılıkla farkında olduğunuz gibi, nulls brawl apk otorite uyarlamasında hiçbir şey için erişilemeyen birçok unsur vardır. Bu nedenle, Nulls Fight Mod sayesinde sınırsız değerli taşlara sahip olacaksınız.

Şüphesiz Nulls Fight apk’nın en son varyantını indirebilirsiniz nulls brawl apk. İlginç bir şekilde, indirme hızı çok sayıda farklı siteyle karşılaştırıldığında daha yüksek olacaktır.

Ayrıca, güvenli sunucular kullanarak güvenli kayıtlar verdiğimiz gerçeğinin ışığında, nulls brawl apk APK üzerinde stres atmanıza gerek yoktur. Bu oyunu indirmek daha kolay olacaktır.

Bu makalenin altındaki oyunun verilerini inceleyin. Ayrıca, nulls brawl apk herhangi bir sorunla karşılaştığınızı varsayarak açıklamalar bölümünde de bize bildirebilirsiniz.

Nulls Fight nasıl indirilir’da yeni teslim edilen Meg, Maximum ve Flood threesome’dan üçüncü bireydir ve Max ve Flood gibi bir efsane olması gereken parlak bir şeker makinesi teknisyenidir ve henüz savaşmaya hazır olduğuna inanmamalarına rağmen, Meg sürekli olarak savaşa katılır!

İnanılmaz Kavgacı

Saldırı İlkesi (Tipik Yapı) – Arındırıcı

Zayıf (Henüz Cesur!) Orta Menzilli Çekim

Süper Yetenek (Alışılmış Yapı) – Mega Machina

Mecha Korumasını Çağır!

Mecha Yapısında, Meg İki Benzersiz Saldırı Alır Ve Önemli Ölçüde Daha Fazla Refah Odaklanır! Her durumda, Refah Puanları Bir süre Sonra Düşer

Mecha Hp’nin 0’a Ulaştığı noktada, Normal Yapısına geri Döner.

Temel Saldırı (Mecha Yapısı) – Grup Kontrolü

İnanılmaz Bir Sağanak Atış (8 Tur, Her Toptan 4 Tur)

Süper Yetenek (Mecha Yapısı) – Çeliği Hissedin

Süper Düğme Daha sonra bu noktada İsteğe Bağlı Bir Saldırıya Dönüşür! Geniş Bir Virajda Büyük Zarar Veren Çatışma Grevi

Bu Saldırı Doğal Olarak Suçlanıyor Ve Sıradan Saldırılarla Suçlanmayacak

Cihaz – İtme Voltları

Mecha’yı 5 Saniye boyunca her Saniyede 450 Refahla daha da geliştirin

Yıldız Gücü – Güç Alanı

Daha Sonra bir Mecha Takımı İmha Edilir, Sıradan Yapısı 30 Saniye Boyunca% 35 Koruma Gerektirir.

Yıldız Gücü – Patlama

Sona Erdiği Noktada, Mecha Kıyafeti Patlar, Bitişik Rakipler İçin 1000 Zarara Neden Olur Ve Onları Uzaklaştırır.

Güzellik, son zamanlarda düşük özlülük ve orta derecede zarar veren Kromatik olağanüstü bir kavgacıdır. Uzun menzilli bir savaşçıdır ve aynı şekilde sekebilen elektrik şoklarını fırlatır.

Onun süper kapasitesi, muhalif kavgacı ezilene kadar ısrarla zarar verecek bir düşmana bir izleyici ateşler.

Saldırı: Çarpıcı
Süper: Gözcü
Gadget: Emeklilik fonu
Yıldız Gücü: Olumlu Eleştiri

Yeni Muhteşem Şampiyon: Lola

Meg’i Dövüş Kutularında gözlemleyebilirsin!
Güzellik Kavgacı
Yeni Özel Savaşçıyı Gıcırdat
Stu Kavgacı Açıldı

Kromatik Kavgacı Güzellik
Starr Güç İklimine Şu Anda Erişilebilir Durumda
Kromatik Olağanüstü Kavgacı – Albay Ruffs

Yeni Cihazlara ve Kılavuzlara Erişilebilir
Hatalar ve Çökmeler artık düzeltildi
Oyunda iyileştirme

Nulls Dövüşünü olan nulls brawl denetlemeye başlamadan önce, nulls brawl apk Dövüş Yıldızlarını bilirsin. Gerçekten de, Supercell’den olağanüstü bir oyun.

Hem Android hem de iOS cihazlarında oynamasına izin verilen ünlü bir PVP oyunudur. nulls brawl apk Oyuncular oyuna sevdikleriyle katılabilir, harika bir 3 kişilik grupta arkadaşlarıyla oynayabilirler.

Nulls Fight hileli apk oyun modu gayri resmi bir oyundur, nulls brawl apk bazı yabancı mühendisler tarafından yaratılmıştır ve hiçbir şey için erişilebilir değildir.

Bu oyunda reklam yok ve gizli üyelik ücreti yok, ki bu çok büyük nulls brawl apk. Herkes bu oyunu oynayabilir ve iyi vakit geçirebilir. Her durumda, neden bu sunucuyu oynuyorsunuz? Daha fazla bilgi için, bkz altında.

Buradaki en iyi şey, sınırsız değerli taşlara ve altınlara sahip olmamız. Bir sezonluk bilet satın almak için stres atmanıza gerek yok, en güncel olanlar da dahil olmak üzere her savaşçıyı bile kullanabiliriz.

Efsanevi, Kromatik vb. Dahil olmak üzere her nadir yarışmacı, nulls brawl apk incileri kullanarak ve onları mağazaya götürerek kolayca açılabilir.

Ayrıca, boykot konusunda stres atmanıza gerek yok. Olmayacak. nulls brawl apk Neden biliyor musun? Her şey düşünüldüğünde, bu veriler için SSS bölümüne bakın.

Fight Stars apk dosyaları, Supercell’in iyi bilinen oyunlarından biridir ve oyun mağazasında yüz milyondan fazla indirmeye sahiptir. Tek başına oynayın ya da bu 3v3 dövüş royale oyununda rakiplere karşı savaşmak için arkadaşlarınıza hoş geldiniz.

Bu oyunda gelişigüzel 2 oyuncuyla işbirliği yapacaksınız ya da arkadaşlarınızı ağırlayabilir ve 3 dakikalık bir maçta 3 oyuncudan oluşan bir grupla daha savaşabilirsiniz. İstediğin yarışmacıyı seçebilirsin.

Her oyun modu için farklı olan hedefi bitirmek istersiniz. Oyuna hakim olduktan sonra ödüller kazanacaksınız. Derneğinizi elden geçirmek ve dövüş kutusu, uber kutusu, madeni paralar gibi yeni yarışmacılar ve ödüller açmak için daha fazla ödül alın.

Tam ödülleriniz, her kavgacıyla elde ettiğiniz göreceli çok sayıda ödülün miktarıdır. Mevcut kavgacınızın ödüllerine bağlı olarak rakipler alacaksınız. Yani başka bir savaşçıyla oynadığınızda, rakipleriniz de rakipleriyle aynı şekilde yeni olacaklar.

Düzenleyiciler son derece basittir ve bunları da değiştirebilirsiniz. İnsan taşımak için, alt köşesinde yer alan kalkınma yastık taşıyın. Sağ alt köşede kırmızı bir düğme var.

Hızlı çekim yapmak için bu düğmeye dokunun. Quickfire oyun indir sürekli olarak en yakın düşmana saldırır. Aynı şekilde düğmeyi basılı tutabilir ve ardından fiziksel olarak işaret edebilirsiniz.

Manuel işaretleme ve çekim, atıcı tipi kavgacılar için en iyisidir. Kırmızı düğmenin yanında yeşil ve kafatası düğmesi de vardır.evet, cihazı yeşil düğmeyle kullanabilir ve parlak kafatası düğmesiyle kavgacının süper saldırısını kullanabilirsiniz.yeşil

Her biri olağanüstü süper kapasitelere ve araçlara sahip 46 brawl stars apk muhteşem yarışmacıdan herhangi biriyle oynayın. Zehirli duşu ile düşmanları öldürmek için EMZ veya ortakları tamir ederken saldırıları düşmanlar için tehlikeli olan Poco’yu kullanın.

Her kavgacının inanılmaz ve olağanüstü bir oyun tarzı vardır. sınırsız elmas 7. Gadget’ları kullanmak için 9. adım atıp yıldız güçlerini açmak için. güncelleme seviyesi. Kurnazlıklar ve yıldız güçleri her kavgacı için yenidir.

Bir ton oyun modu var ve her mod oynamak için ilgi çekici ve eğlenceli ios cihazlarda. Düzenli aralıklarla alternatif bir rehber üzerinde oynayın.

Yumrukluyordu

Nakavt Modu, Supercell tarafından sunulan başka bir moddur. Bu bir 3v3, üç turun en iyisi ve 3 dakikalık bir nakavt modudur. aynı zamanda İçinde gerçekten rakiplerin her birini öldürmek istiyorsun.

Oyuna hakim olmak için 2 tur kazanın. Sürenin dolması durumunda, en fazla oyuncuya sahip olan grup turu kazanır. Canlı oyuncu sayısının çok olması durumunda, daha fazla zarar veren grup turu kazanır.

Elmas Kepçe

İçeride, sahada uzun mesafeden bir elmasın ortaya çıktığı bir mücevher madeni var. Oyuna hakim olmak için grubunuzun 10 inci toplaması ve ardından 15 saniye tutması gerekir.

Maç süresi sınırı 3 dakikadır mod apk. Son zamanlarda hiçbir grubun 10 incisi olmadığını varsayarsak, maç berabere biter.

Zıtlıklar (Solo ve Çift)

Gösteri modunu tek başına veya ikişer ikişer oynayabilirsiniz. Performansta, rastgele noktalardan 10 oyuncu sahaya girecek. Hp’nizi oluşturan ve zarar veren bir inci elde etmek için göğsünüzü kırın.

Aynı şekilde, herhangi bir oyuncuyu öldürdüğünüzde değerli taşlar elde edersiniz. Oyuna hakim olmak için gerçekten farklı oyuncuların üstesinden gelmek ve ana kurtulan olmak istiyorsun.

Çift oyunda, bir meslektaşınızla bir koordinat girecek ve farklı gruplarla savaşacaksınız. Sizinki de dahil olmak üzere toplam 5 grup olacak. Oyuna hakim olmak için kalan son kişi ol.

nulls brawl apk yeni karakterleri

nulls brawl apk

Savaş Topu

Bu modda sahada bir futbol topu olacak. Oyuna hakim olmak için düşmanlardan önce 2 gol atmak istersiniz. Sürenin dolduğunu ve herhangi bir grubun 2 gol atmayı ihmal ettiğini varsayarsak, o zaman, bu noktada, 1 hedefi olan grup oyuna hükmeder.

İki grubun 1 hedefi olduğunu varsayarsak, o zaman, bu noktada, puan almak için ek bir 1 anı elde edersiniz ve alan tüm çalılardan ve engellerden arındırılır. Bir kez daha gol atmayı ihmal ettiğini varsayarsak maç berabere kalır.

Hırsızlık

İki tarafın da kendi tarafında bir serveti olacak. Karşıt grubun servetini kıracak olan grup önce oyuna hükmeder. Mümkün olduğunca ulaşılması durumunda, bir sonraki servete en çok zarar veren grup kazanana dönüşür.

Google Play

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir