google play oyunlar apk

Varies with device

google play oyunlar apk Google Mess around yerleşik google oyunları, Macintosh'un ünlü Oyun Mekanı gibi bilgisayar oyunları için oluşturulmuş gayri resmi bir to
Download APK
5.0/5 Votes: 1
Developer
Google LLC
Version
Varies with device
Updated
November 15, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

google play oyunlar apk

google play oyunlar apk Google Mess around yerleşik google oyunları, Macintosh’un ünlü Oyun Mekanı gibi bilgisayar oyunları için oluşturulmuş gayri resmi bir topluluktur.

google play oyunlar uygulamasıyla Android çalışma çerçevesini kullanan tüm bilgisayar oyunlarına tipik bir alan sağlar.

Google’ın Dağınıklığı nedeniyle, oyuncular, çok sayıda maçta yer almak ve her başarıyı gadget’larına kaydetmek gibi, arkadaşlarıyla çok fazla zorlanmadan oynayabilecekleri eğilimleri için cazip olan yeni oyunlar bulabilirler.

Tahmin ettiğiniz gibi, Google Mess around arayüzü diğer Google uygulamalarının stili gibidir ve mix’te gerçekten istediğiniz vurguların her birini sunar. Profiliniz, arkadaşlarınız, tanıdığınız kişiler, en çok indirilen ve en çok bilinen oyunlar vb. İstediğiniz her şey burada.

google play oyunlar apk

google play oyunlar apk

Google Mess around, Android gadget’larının tersiyle karşılaşması gereken tüm bilgisayar oyunu sevgilileri için yaratılmış harika bir araçtır. oyuncu kimliğinizi oluşturun

google play oyunlar apk’dan (Google Mess around) apk belgesinin derecelendirme puanı 10 üzerinden 8,3’tür kaldığınız yerden devam. Bu birleşik bir derecelendirmedir. Google play Store’daki en iyi uygulamaların büyük bölümünün Aralık ayından 10’a kadar puanları vardır.

google play oyunlar apk’daki tam açıklama sayısı 12423416’dır. Beş yıldızlı anketlerin sayısı 8434115’tir. Bu uygulama 1782922 müşteri tarafından korkunç olarak değerlendirildi. google play oyunlar apk’da değerlendirilen indirme sayısı 1.000.000.000’den fazla indirmedir.

google play oyunlar apk (Google Mess around) Eğlence sınıfında yer almaktadır: google etiketleri vardır. – tarafından oluşturulan olmuştur. Google LLC. uygulamalarla [email protected] bize e-posta yoluyla veya http://g.co/dream sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

google play oyunlar apk (Google Mess around) devam edebilirsiniz, adaptasyon 2.3 (Gingerbread) oyunlar uygulamasıyla daha eğlenceli + ‘da bulunan bir android çalışma çerçevesine sahip cihazlarda tanıtılabilir. Sadece ilk apk belgelerini veriyoruz.

Bu sitedeki materyallerden herhangi birinin özgürlüklerinizi göz ardı ettiğini varsayarsak, bunu bize bildirin. Aynı şekilde Google’ın apk kaydını indirebilir ve büyük nox uygulama oynatıcısı, bluestacks ve koplayer gibi android emülatörleriyle çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca takip edin, google play oyunlar oyuncu profilinizde apk için apk belgesini (Google Mess around) indirebilir ve örneğin bluestacks veya koplayer gibi android emülatörleriyle çalıştırabilirsiniz.

Google Mess around olarak bilinen muazzam bir giriş yolu nedeniyle aziz oyununuzu dışarıda ve aceleyle oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Denetimleri anlayabilir, oyuncu profili özel en son haberleri takip edebilir ve indirme aşamalarını kısa sürede takip edebilirsiniz.

Google Mess around, müşterilerin Pac-Man ve Solitaire gibi sanat eserleri gibi bir dizi yeni oyuna göz atmalarını sağlayan bir aşamayı temsil ediyor. Birincil avantajlardan biri, müşterilerin gelişimlerini takip etmelerine ve ilerledikçe başarılarını kaydetmelerine izin veren yerleşik bir çerçeve ile donatılmasıdır.

Bu veriler daha sonra canlı rekabetler sırasında başkalarına aktarılabilecektir. favori oyununuzu Aynı şekilde çeşitli arcade oyunlarına erişilebilir ve rutin olarak yenilenir. xp kazanın

Google Mess around, müşterilerin toplantılarını kaydetmelerine izin verir ve bu kayıtlar farklı arkadaşlara aktarılabilir. seviye atlayın Genel oyun deneyimine bireysel bir dokunuş katmak için oyun profilleri yapılabilir.

Öneriler benzer şekilde bireysel eğilimlere bağlı olarak verildiğinden, yalnızca en uygulanabilir oyunlar gösterilecektir.

google play oyunlar apk pac man solitaire

google play oyunlar apk

Öneriler benzer şekilde bireysel eğilimlere bağlı olarak verildiğinden, yalnızca en uygulanabilir oyunlar gösterilecektir.. Google LLC Tarafından Oluşturulan Android Uygulaması etrafında Google Mess Eğlence Sınıflandırma Altında Kaydedilir. Mevcut Uyarlama 2021-11-15 tarihinde Teslim edilen 2021.10.30471 (406188382.406188382-000400) ‘dir.

google play oyunlar apk’e göre, Google Mess around 5 Milyardan fazla İndirme Gerçekleştirdi pac man solitaire. Şu an itibariyle Google Mess around, Normal 4.3 Puan Alan 12 Milyon Odağa Sahip

Google’ın oyunlarla uğraşması uygulama ile daha keyifli hale geliyor çevrimdışıyken bile. Yeni en sevdiğiniz oyunu bulun ve arkadaşlarınıza meydan okuyun ve başarılarınızı izleyin. Daha fazla oyun kazandıkça yeteneklerinizi oyuncu profilinizde paylaşın.

Yeni en sevdiğiniz oyunu bulun ve arkadaşlarınıza meydan okuyun ve başarılarınızı izleyin. Daha fazla oyun kazandıkça yeteneklerinizi oyuncu profilinizde paylaşın….

Dahası, herhangi bir gadget‘ta tekrar yola çıkabilirsiniz. Gezegendeki herhangi bir yerde tüm dünyayla tek bir yerde oynayın.

Google Play

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir