altına koş tom

5.5.0.648

altına koş tom 5.5.0.648 altına koş tom, Outfit7'nin Sürekli Sprinter tarzında bitmeyen bir koşu maçıdır. Gerçekten de, bu kişi için para getirmenize yardımcı o
Download APK
4.3/5 Votes: 3
Developer
Outfit7 Limited
Version
5.5.0.648
Updated
November 9, 2021
Requirements
5.0 and up
Size
110M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

altına koş tom

altına koş tom 5.5.0.648 altına koş tom, Outfit7’nin Sürekli Sprinter tarzında bitmeyen bir koşu maçıdır. Gerçekten de, bu kişi için para getirmenize yardımcı olan Konuşan Tom’umun anlatımı için esastır. Feline’in hesabıyla, Tom parayı geri almalı, çalındı, bu belirsiz takip oyuncuları takdir ediyor.

Hızlı bir hızda hareket ederken çok sayıda sıkıntı yaşayacaksınız, bu bir kez daha oynamanıza gerek olmayan hedefle uygun refleksler gerektiriyor. Engelleri aşmak için kişiyi kontrol etmek, yapmak istediğiniz iştir ve alçaklar tarafından dağılmış ve dağılmış altın paraları toplar. Amaçsızca diğer düzensiz ödülleri alın, şok olacaksınız. Tom olarak oyna ve şimdi oyna!

Tom özellik kurtarma konusunda size yardımcı olmak için bu yolculukta çok yardımcı olur. Birçok yönden, böyle bir yardım size gelecektir. Test daha coşkulu hale gelirken ağırlığı kolaylaştırmak için bunları cihaz olarak kullanın. Programlanmış hız giderek hızlı genişliyor, biraz uyuşuk Tom hemen vurulabilir.

altına koş tom

altına koş tom

Angela, Köpekbalığı Hank ve Süper Tom, gerektiğinde yardım etmek için sürekli olarak orada olan arkadaşlardır. Ayrıca, şu anda bu şaşırtıcı derecede eğlenceli oyuna doğrudan başlamalıyız. Tom’a Angela ile olan her şeyi yakında geri alması için yardım et. Kesinlikle, sürekli çalışan eşleşmeyi takip eden oyun yeni değil.

Outfit 7’nin dikkat çekici oyun serisi, giderek artan sayıda göze çarpan isim alıyor. Normalde altına koş tom, kalitenin nasıl olduğunu anlayacak kadar yüksek ölçekte 5 milyon denetimle bunlardan biridir.

Motivasyonunuzu teslim etmenizi sağlamak için alçaklar tarafından yapılan çok sayıda engel var. Yine de, Tom’un teslim olmanın o kadar basit olmadığını fark etmedikleri anlaşılıyor.

Oyuncular, en riskli zorlukların her birinde Tom’u kontrol etmeli, gerektiğinde yardım malzemelerini uyarlanabilir şekilde kullanmalıdır. Şimdi ve sonra şu anda neyle karşı karşıya olduğunuzu hayal edemezsiniz. Sessiz olun, çok geçmeden alçağın kamyonunu önünüzde durdurun.

altına koş tom

altına koş tom

Etkileşim, etkinlik türünde bir miktar kaymış olsa da, Tom’un resmi hala son derece çekici. Daha önce tanıdığım Tom olduğunu hala anlıyorsun, başka birini değil.

Bununla birlikte, şu anda Tom daha deneyimli bir kedidir, sadece onunla başa çıkmanız için sadakatle sıkı oturmakla kalmaz. Çarpıcı Tom resmimi kullanan illüstrasyonlarla, aslında herkesin aksine farklılıkları getiriyor.

altına koş tom hakkında çok şey sunacak çok az kelime var, ancak oyun gerçekten kasvetli değil. İyi bilinen oyun serisinde şaşırtıcı derecede farklı oyun moduyla karşılaşabilirsiniz. Nakit asist Tom nefes kesici daha önemli şeyleri yeniden getirdi. altına koş tom MOD run quick’i indirin ve bu özelliği kurtarmak için herhangi bir dikkatsizlik bırakmayın.

altına koş tom, Rakunlardan sonra Konuşan Tom’un destansı dalgasına katıl. İlerlemek için ilginç eyaletler arası, hava sahaları ve geçitlerle yarışın, ilerledikçe altın paraları toplayın!

My Talking Tom 1 ve 2, My Talking Angela, My Talking Tom Arkadaşları ve the Talking Tom Legend Run gibi ünlü sanal evcil hayvan oyunlarının yapımcısı Outfit7’den Talking Tom’u içeren yüksek tempolu bir koşu maçı geliyor!
Konuşan Tom Altın Peşinde, seni Rakun almak için bir yarışmaya götürüyor.

Siz Rakoonlar kimsiniz? Gözleriyle gündüz aramaya Merkez amaçları bunu yapan rahatsız edici desperado rakunlar toplantısı! Heyecan verici bir kovalamacada yollarda koşmaya, sürmeye ve yarışmaya hazır olun.

– ROY RAKOON’U ÇAĞIR.
Roy Rakoon kaçırılan altınla kaçıyor! O Rakunların adamı ve tüm dünyadaki tüm altınları almaya çalışıyorlar. Roy’u almak, kamyonunu çıkarmak ve altınları geri almak sana ve Tom’a bağlı.

– Çarpıcı Bir Kovalamaya Katılın.
Hakkında ve Roy ve geçiş araçları, kamyon ve engel takip gibi yollar boyunca koşmak, sıçrama ve yarış. Tom’la çıkacağınız bu destansı kovalamacada yollarda, havacılık yollarında ve geçitlerde koşarken engellere ve akış trafiğine dikkat edin.

– Harika Destekçileri Çağır.
Güçlü destekleyicilerle ritmi artırın. Hızlandırmak, kendinizi toplamak ve kutularınızı altınla doldurmak için yıldırımlar, baş koruyucular ve mıknatıslar kullanın! Yollarda sörf yapın ve koşarken süpersonik adımlarla gökyüzünde uçun.

– Enerji Veren Evrenleri Araştırın.
Bu alışılmış bir koşu parkuru değil. Yeraltı geçitlerini, kayıp kentsel alanları, şeker kulplarını, denizin alt kısmını ve şaşırtıcı bir şekilde uzayı isteyen gizli geçitlerden geçerken sürekli eğlenceyi takdir edin. Koşarken araştırmanız için sıkı oturan bir sürü yeni evren var.

– KAZANMAK İÇİN KENDİNE MEYDAN OKU.
Yarışlara katılın ve farklı oyuncularla yarışırken iyi vakit geçirin. Konumlandırmadaki tüm gelenleri yenmek ve ana sprinter olmak için nihai hedefe koşun. Süpersonik yıldırım hızında koştuğunuzu varsayarak bunu başarabilirsiniz!

– Aziz KARAKTERLERİNLE OYNA.
Tom bu sokaktaki ana arkadaşın değil. İlerledikçe Konuşan Angela’yı, Konuşan Hank’i, Konuşan Benn’i ve Konuşan Zencefil’i aç. Hepsi Rakunları durdurmak ve yolda çok eğlenmeyi planlamak için destansı bir arayış içindeler!

My Talking Tom 2, My Talking Angela, My Talking Tom Arkadaşları ve Talking Tom oyunlarını seven bireyler, örneğin Talking Tom Saint Run ve koşuşturma ve koşuşturma oyunlarının coşkusuyla karşılaşmayı seven insanlar da aynı şekilde bu oyunu besleyecekler. Hiçbir Şey İçin Talking altına koş tom’u İndirin!

– Bu acil müşterileri Outfit7’nin sitelerine ve farklı uygulamalarına katılır ;
– İçerik kişiselleştirme, müşterilerin uygulamayı yeniden oynatmalarını güçlendirmeye işaret etti ;
– Uygulama içi satın alma yapmak için seçim;
– Sanal para kullanarak (çeşitli maliyetlerle erişilebilir) ve oyuncunun ilerlemesi ışığında satın alınacak şeyler.
– Gerçek nakit kullanarak uygulama içi satın alma işlemi yapmadan uygulamanın tüm faydasını elde etmek için seçmeli seçimler.

Ama adı üzerinde müşteriler için gelişmiş kabul dönemi kapsamında ele alınan her bilgi almıyoruz eğer çok sorun değilse, dikkat edin. Daha fazla veri için, çok fazla sorun değilse, Koruma Stratejimize işaret edin.

Müşteriler için işarette gösterilen bilgilerin her birini bilgisayarlı onay süresi içinde işlemediğimizi lütfen unutmayın. Daha fazla veri için lütfen Güvenlik Stratejimize işaret edin.

Başka bir bölüm açıldığından beri oldukça uzun zaman geçti, çok yakında besteliyor, bunun dışında tamamen büyüleyici bir oyuna meraklı olmanız durumunda her durumda daha iyi.
Tom altının peşinde.

altına koş tom oyunu son derece eğlenceli ve gerçekten hoş bir oyundur, aynı şekilde size reçete ederim, şu anda telefonunuzu veya tabletinizi elinize alın ve oyunu tanıtın.İyi eğlenceler, iyi karma!

Outfit7 Restricted adlı mühendis, uygulamanın güvenlik stratejisinde belirtildiği gibi, bilgilerin aşağıda gösterildiği gibi işlenebileceğini aydınlatır. Daha fazla veri için mühendisin güvenlik stratejisi bölümüne bakın

Google Play

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir